Co w magazynie Nurki nr 1?

fish, diver, scuba diver, shoal of fish, sao tome
Magazyn Nurki Numer 1 Plaża hamak lato nurkowanie nurki.pl
Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza
nurek techniczny skuter podwodny wrak Morze Czerwone Egipt
Nurek zawodowy Scuba Libre Poznań Prace podwodne
Magazyn Nurki.pl Prenumerata Promocja Nurkowanie Scuba Diving
Magazyn Nurki Numer 1 Ipad Prenumerata Okładka
W pierwszym wydaniu magazynu m.in.:

Wybieramy sie w podróż dookoła czekoladowych wysp. Przenosimy się na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą gdzie oprócz smaku słynnego kakao poznajemy jak to jest nurkować na równiku i czy rekiny mają głos.

JK odkrywa przed nami tajemnice Wielkiego Brata. Pierwsza część z serii artykułów o jednej z najpopularniejszych tras nurkowych safari w egipskiej części Morza Czerwonego. BDE - Brothers, Daedalus & Elphinstone. Wielu już miało okazję odwiedzić te spektakularne rafy, ale tylko nieliczni wiedzą, że wszystkie trzy okalają głębokie tajemnice, które tylko nieliczni mieli okazję zbadać.

Klub Skorpena zaprasza na XV spływ rzeką Łyną - będzie się działo...

Perypetie nurka komercyjnego, czyli "Pan Nurek w Dychowie" pierwsza instalacja!

Czytaj pierwsze, oraz kolejne wydania magazynu Nurki.pl kliknij tutaj

Magazyn Nurki.pl - Morze informacji, głębia słów, magia zdjęć. Towarzysz płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywaj podwodne tajemnice, dowiedz się gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Artykuły o charakterze poradnikowym i  szerokim przekroju tematów. Magazyn przekazuje fachową wiedzę, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w świecie nurkowym. Radzi gdzie szukać nowych doświadczeń zarówno pod, jak i nad powierzchnią wody. Prezentuje najświeższe wiadomości, oraz relacjonuje wydarzenia z kraju i ze świata, opisuje najnowsze trendy, produkty, oraz sprzęt nurkowy. W każdym numerze magazynu znajdziesz teksty zarówno polskich jak i zagranicznych autorów, wideo i zdjęcia wykonane przez wybitnych podwodnych fotografów.
Rusz płetwami razem z nami, zapraszamy!

fish, diver, scuba diver, shoal of fish, sao tome, Magazyn Nurki Numer 1 Plaża hamak lato nurkowanie nurki.pl, Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza, nurek techniczny skuter podwodny wrak Morze Czerwone Egipt