Strefa Czytelnika

Oferty dostępne tylko dla prenumeratorów!

Podróże

50 USD/OS RABAT!
OMAN-MUSANDAM

Wraz z Pazola Travel & Adventure zapraszamy do uczestnictwa w ósmej polskiej ekspedycji nurkowej ku Przylądkowi Musandam. Do tej pory Musandam było znane tylko wśród szejków z Dubaju, którzy często tutaj spędzali czas łowiąc ryby ze swoich luksusowych jachtów. Ostatnio jednak pojawiają się tutaj łodzie przygotowane do obsługi nurków, wyposażone w kompresory i wygodne kabiny, na pokładach których można spędzić niesamowity tydzień nurkując w najmniej zbadanych wodach Oceanu Indyjskiego!

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

50 USD/OS RABAT!
CUDOWNE MALEDIWY

Podwodne Malediwy to prawdziwy raj dla nurków, na każdym nurkowaniu spotkamy coś ciekawego - manty, żółwie czy rekiny. Barakudy, tuńczyki i snappery pokażą się nam w swoich maksymalnych rozmiarach! Największą jednak atrakcją tego safari są rekiny wielorybie, przy odrobinie szczęścia będziemy mieli szanse zanurkować bądź popływać w masce w ich doborowym towarzystwie. 

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

100 USD/OS RABAT!
JUBILEUSZOWE GALAPAGOS, EKWADOR I PERU!

Wraz z Pazola Travel & Adventure zapraszamy na niesamowitą wyprawę na cudowne Wyspy Galapagos połączone ze zwiedzaniem andyjskiej części Ekwadoru oraz, na deser, magiczne peruwiańskie Machu Picchu z dawna inkaska stolica - Cusco!

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

Sprzęt

10% RABAT!
NA SPRZĘT!

Market Nurkowy bazując na doświadczeniach szkoleniowych ceni indywidualne podejście do nurkowania. Oferuje profesjonalny sprzęt znanych marek i służy fachową wiedzą i pomocą przy doborze sprzętu do nurkowania. KUPON WIELOKROTNEGO UŻYTKU!

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

20% RABAT!
NAPEŁNIENIE BUTLI

Kupon jednorazowego użytku na napełnienie butli 12 lub 15 L powietrzem w Centrum Nurkowym Gdynia Dive, które oferuje ładowanie butli powietrzem oraz nitrox’em. Centrum posiada bardzo wydajną sprężarkę 460 litrów/min i bank powietrza, który jednorazowo mieści 50.000 litrów powietrza, oraz sprężarkę i bank nitrox’u.

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

Szkolenie

30% RABAT!
SZKOLENIE ADVANCED OPEN WATER

Kontynuj swoją przygodę z nurkowaniem z Gdynia Dive! Super oferta na szkolenie AOW w systemie PADI. Kurs przeznaczony dla certyfikowanych nurków, który stwarza możliwość odkrywania nowych zainteresowań w nurkowaniu. Szkolenie polega na wykonaniu 5 nurkowań typu Adventure (z przygodą) i jest najczęstszą formą nurkowania, jaką nowocertyfikowani nurkowie wybierają w celu zdobycia kolejnych doświadczeń. Kupon jednorazowego użytku, na jedną osobę, rabat nie dotyczy materiałów szkoleniowych, sprzętu, opłat związanych z wyjazdami na nurkowania, oraz certyfikacji.

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

Dla Dzieci!

20% RABAT!
PÓŁKOLONIE NURKOWE DLA DZIECI!

Czy Twoje dziecko kiedykolwiek zastanawiało się, jak to jest nurkować, robić cyfrowe zdjęcia pod wodą lub poczuć się jak astronauta poddając ciało w stan nieważkości? Czy choć na chwilę chciało być jak Sherlock Holmes czy Indiana Jones… Z Gdynia Dive będzie miało taką możliwość! Moc atrakcji zarówno pod wodą jak i na lądzie. 100% wykorzystania czasu, 100% udanej zabawy, 100% oderwania od komputerów i komórek ;-) Kupon jednorazowego użytku, ważny na jedno dziecko od lat 8.

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

30% RABAT!
SEKCJA NURKOWA DLA DZIECI 8-12 LAT!

Gdynia Dive wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcącym zapewnić swoim pociechom nieprzeciętne hobby. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematyką nurkowania wśród dzieci stworzyło sekcję nurkową. Kupon jednorazowy, na jedno dziecko, wyłącznie na pierwszą turę zajęć - 4 spotkania.

Szczegóły oferty kliknij tutaj!

Czytaj Magazyn Nurki.pl i skorzystaj z super ofert i promocji dostępnych tylko dla naszych prenumeratorów!
Wraz z prenumeratą otrzymasz dostęp do stale rozszerzającej się strefy czytelnika.

  • Regularne aktualizacje ofert na podróże i wyprawy od wiodących organizatorów podwodnych przygód w kraju i zagranicą,
  • Zniżki na szkolenia i treningi,
  • Kupony rabatowe na zakup sprzętu i akcesoriów,
  • Informacje o konkursach tylko dla prenumeratorów,
  • Pełne uśmiechu i zabawy oferty dla najmłodszych nurków,
  • Oraz inne atrakcje!

Zapraszamy!

 

SOME images