Magazyn

Czytaj Magazyn Nurki.pl. Towarzysz płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywaj podwodne tajemnice, dowiedz się gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Morze informacji, głębia słów, magia zdjęć. Zapraszamy!

  • Często i gęsto. Minimum 20 edycji na rok - nowe wydanie wychodzi średnio co dwa, trzy tygodnie prosto na Twój ekran.
  • Czytaj wszędzie. Dostępny online na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
  • Od deski do deski. Objętość około 50 stron umożliwia przeczytanie magazynu, za jednym zamachem.
  • Łatwy dostęp. Wszystkie numery magazynu pojawiają się w jednym miejscu, na Twoim koncie platformy.
  • Autoodnawialna. Prenumerata, z opcją rezygnacji, dla Twojej wygody jest automatycznie przedłużana bez konieczności ponownego wpisywania danych.
  • Promocja. Pierwszy rok, 20 wydań - teraz tylko 49zł! 6 miesięcy, 10 wydań - teraz tylko 39zł! Oferta ważna do 30.09.2018
 

NURKI Magazyn Nr 8 – Chuuk

Tydzień: 43. Ilość stron: 61.
W prenumeracie
Wydany
W tym numerze m.in.:

Najnowsze wydanie Magazynu Nurki.pl jest bardzo "wrakowe", na początek zabieramy Was w dość odległe miejsce... Laguna Chuuk w Mikronezji, obiekt westchnień zatwardziałych podróżników i wielu pasjonatów zardzewiałego metalu. Zapraszamy na obszerną foto relację z wyprawy, która przybliża nam nie tylko obecny stan wraków znajdujących się w krystalicznie czystych wodach Pacyfiku, ale także opowiada trochę o historii związanej z tym szczególnym miejscem.

Saevor rozmawia z “Scuba Sarah” aktywistką i ambasadorem oceanów, dowiadujemy się co spowodowało że zainteresowała się nurkowaniem, oraz główne powody wyboru kariery zawodowej z nim związanej.

Renee zabiera nas na kolejny wrak zaciekłej Bitwy Jutlandzkiej i wraz z nim odkrywamy
co znajduje się na, oraz wewnątrz wraku krążownika HMS Defence.
Dominika opisuje swoje wzloty i upadki (dosłownie) i tym razem za- chęca nas do spróbowania kitesurfingu jako kolejnej alternatywy do nurkowania i sposobu na aktywny, rodzinny wypoczynek.

 

NURKI Magazyn Nr 7 – Banda II

Tydzień: 40. Ilość stron: 59.
W prenumeracie
Wydany
W tym numerze m.in.:

Indonezja jest dla wielu niekwestionowanym królestwem nurkowania. Ogromny archipelag oferuje niezliczoną ilością nurkowisk, które wpasują w każdy budżet i potrafią zadowolić wymagania nawet najbardziej wybrednych entuzjastów podwodnych przygód. W tym numerze zapraszamy na drugą i ostatnią część artykułu o przekraczaniu Morza Banda, gdzie skupiamy się nad Alor i niekwestionowanych walorach oferowanych przez to miejsce.

Rene zabiera nas na kolejny wrak Bitwy Jutlandzkiej i przestawia dumę brytyjskiej floty krążownik HMS Queen Mary.

Przedstawiamy 9 powodów, dla których warto wybrać się na safari nurkowe.

Zapraszamy także na dalszą część wakeboardowego szaleństwa i rozmowę przeprowadzoną z Arkadiuszem Helsnerem, kapitanem reprezentacji Polski w wakeboardzie i Karolem Cemborą z Makani Surf Shop, którzy w przystępny sposób opowiadają o samym sporcie, podpowiadają jak zacząć swoją przygodę z wake, oraz jak dobrać sprzęt.

Życzymy przyjemnej lektury!

 

NURKI Magazyn Nr 6 – Banda

Tydzień: 37. Ilość stron: 55.
W prenumeracie
Wydany
W tym numerze m.in.:

W tym wydaniu zapraszamy na niecodzienną eskapadę do mniej znanych zakątków Indonezji. Pierwsza część relacji z ponad 1000 mil morskich i rejsu na pokładzie Pindito wśród bezkresnych wód Morza Banda.

Rene zabiera nas na kolejny wrak słynnej Bitwy Jutlandzkiej, tym razem poprzez jego obiektyw zwiedzimy pozostałości krążownika SMS Lutzow.

Mamy też nowości sprzętowe, recenzję głośnego filmu dokumentalnego o legendzie nurkowania swobodnego Jacquesie Mayolu, parę słów o nadchodzących targach Boot w Dusseldorfie, oraz kompletnie nową rubrykę, w której Dominika wprowadza nas w świat wakeboardu i przekonuje, że na wszystko można znaleźć czas!

Ruszyła także „Strefa Czytelnika”, gdzie oprócz zniżek na sprzęt czy szkolenia można znaleźć interesujące oferty, jak również rabaty na niesamowite wyjazdy i wyprawy wiodących organizatorów podwodnych przygód.

Życzymy miłej lektury!

 

 

NURKI Magazyn Nr 5 – Malapascua

Tydzień: 34. Ilość stron: 59.
W prenumeracie
Wydany
W tym numerze m.in.:

Zabieramy Was w podróż do legendarnego zakątka Filipin, gdzie rekiny kosoogony i pigmeje walczą o uwagę podwodnych maruderów.

Rene zabiera nas w nie tak odległą przeszłość w pierwszej odsłonie relacji z jubileuszowej wyprawy na wraki bitwy jutlandzkiej.

Poznajemy egzotyczny Oman, gdzie (podobno) można spotkać rekiny wielorybie i napić się dobrej kawy.

Ponadto zapraszamy na kolejny wpis do Ołówkowego Logbooka - tym razem zanurzamy się w podwodne korytarze znanej wszystkim entuzjastom zamkniętych przestrzeni, węgierskiej kopalni Kobanya.

Sprzęt, mokra półka, oraz jak zwykle, inne atrakcje!

Zapraszamy!

 

NURKI Magazyn Nr 4 – Okinawa

Tydzień: 29. Ilość stron: 57.
W prenumeracie
Wydany
W tym numerze m.in.:

Odkrywamy tajemnice mistycznego monumentu Yonaguni, który do dziś wprawia swoim istnieniem w zakłopotanie badaczy i dzieli środowisko naukowe za względu na genezę swojego powstania. 

Karol "Pencil" Ołówek przedstawia nurkowanie i wraki Djerby.  Pan Nurek opowie o ciężkiej, ale ciekawej profesji nurka zawodowego i zabiera nas tym razem do Torunia.

Wielu z nas utrwala swoje wspomnienia na zdjęciach lub filmach - zapraszamy do zapoznania się z testem nowej kamery podwodnej firmy Paralenz.

Od tego numeru rozpoczyna się prenumerata magazynu Nurki, polecam ją zarówno Wam i znajomym. Możemy tylko zdradzić, że dla naszych prenumeratorów przygotowaliśmy liczne konkursy i niespodzianki.

Przyjemnej lektury!

 

NURKI Magazyn Nr 3 – Bahamy

Tydzień: 21. Ilość stron: 57.
W tym numerze m.in.:

M/Y "Dolphin Dream" zakotwiczyła nad Tiger Beach – nurkowym świętym Graalem. Na pokładzie wyczuwalne jest napięcie, wszyscy oczekujemy zupełnie nowego doświadczenia. Piaszczyste dno pod powierzchnią wody kryje obietnicę spotkania dwóch gigantów i mitycznych władców oceanów - tygrysa i młota!

Niecodzienny wywiad z podróżnikiem i fotografem André Musgrove, który opowiada i pokazuje nam najbardziej spektakularne miejsca do nurkowania na Bahamach,

Ze względu na lokalizację w pobliżu wybrzeża i z dala od szlaków żeglugowych Morza Czerwonego, w okolicach Elphinstone, nie ma wraków, ale Elphinstone wciąż kryje inny głęboki sekret … Zapraszamy na ostatnią odsłonę słynnej egipskiej trasy BDE!

Przyjemnej lektury!

 

NURKI Magazyn Nr 2 – Komodo

Tydzień: 16. Ilość stron: 51.
W tym numerze m.in.:

Smoki, manty, rekiny - relacja z wyprawy na Komodo obfitującej w przygody i niecodzienne spotkania.

Daedalus inaczej, kolejna odsłona słynnej trasy BDE. Jeżeli nurkowałeś na Carnatic w Abu Nuhas, to zdajesz sobie sprawę, jakiego rodzaju „perełką” jest Zealot. JK zapuszcza się na bardziej ekskluzywny okaz w nurkowaniu wrakowym.

Դիվեր Հայաստանում czyli nurek w Armenii, reportaż Karola Ołówka z nietypowego nurkowania w górach Kaukazu.  

 

 

NURKI Magazyn Nr 1 – Sao Tome

Tydzień: 12. Ilość stron: 58.
W tym numerze m.in.:

Dookoła czekoladowych wysp - przenosimy się na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą gdzie oprócz smaku słynnego kakao poznajemy jak to jest nurkować na równiku i czy rekiny mają głos.

KJ odkryje przed nami tajemnice Wielkiego Brata. Pierwsza część z serii artykułów o jednej z najpopularniejszych tras Safari w egipskiej części Morza Czerwonego. BDE - Brothers, Daedalus & Elphinstone - wielu już miało okazję odwiedzić te spektakularne rafy, ale tylko nieliczni wiedzą, że wszystkie trzy okalają głębokie tajemnice i tylko nieliczni mieli okazję je zbadać.,

Klub Skorpena zaprasza na XV spływ rzeką Łyną - będzie się działo...

Pan Nurek w Dychowie pierwsza instalacja.

Przyjemnej lektury!