Magazyn

Magazyn Nurki.pl towarzyszy płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywa podwodne tajemnice, radzi, gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Prezentuje najświeższe wiadomości, oraz relacjonuje wydarzenia z kraju i ze świata. Każdy numer to zapierające dech w piersiach podwodne zdjęcia, najnowsze recenzje sprzętu, informacje o podróżach nurkowych i wiele więcej. Bez względu na poziom umiejętności, każdy znajdzie coś dla siebie.

Rusz płetwami razem z nami - zarejestruj się i czytaj pierwsze wydania za darmo!

NURKI Magazyn Nr 1 – Sao Tome

Tydzień: 12. Ilość stron: 58.
W tym numerze m.in.:

Dookoła czekoladowych wysp - przenosimy się na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą gdzie oprócz smaku słynnego kakao poznajemy jak to jest nurkować na równiku i czy rekiny mają głos.

KJ odkryje przed nami tajemnice Wielkiego Brata. Pierwsza część z serii artykułów o jednej z najpopularniejszych tras Safari w egipskiej części Morza Czerwonego. BDE - Brothers, Daedalus & Elphinstone - wielu już miało okazję odwiedzić te spektakularne rafy, ale tylko nieliczni wiedzą, że wszystkie trzy okalają głębokie tajemnice i tylko nieliczni mieli okazję je zbadać.,

Klub Skorpena zaprasza na XV spływ rzeką Łyną - będzie się działo...

Pan Nurek w Dychowie pierwsza instalacja.

Przyjemnej lektury!

NURKI Magazyn Nr 2 – Komodo

Tydzień: 16. Ilość stron: 51.
W tym numerze m.in.:

Smoki, manty, rekiny - relacja z wyprawy na Komodo obfitującej w przygody i niecodzienne spotkania.

Daedalus inaczej, kolejna odsłona słynnej trasy BDE. Jeżeli nurkowałeś na Carnatic w Abu Nuhas, to zdajesz sobie sprawę, jakiego rodzaju „perełką” jest Zealot. JK zapuszcza się na bardziej ekskluzywny okaz w nurkowaniu wrakowym.

Դիվեր Հայաստանում czyli nurek w Armenii, reportaż Karola Ołówka z nietypowego nurkowania w górach Kaukazu.  

 

NURKI Magazyn Nr 3 – Bahamy

Tydzień: 21. Ilość stron: 57.
W tym numerze m.in.:

M/Y "Dolphin Dream" zakotwiczyła nad Tiger Beach – nurkowym świętym Graalem. Na pokładzie wyczuwalne jest napięcie, wszyscy oczekujemy zupełnie nowego doświadczenia. Piaszczyste dno pod powierzchnią wody kryje obietnicę spotkania dwóch gigantów i mitycznych władców oceanów - tygrysa i młota!

Niecodzienny wywiad z podróżnikiem i fotografem André Musgrove, który opowiada i pokazuje nam najbardziej spektakularne miejsca do nurkowania na Bahamach,

Ze względu na lokalizację w pobliżu wybrzeża i z dala od szlaków żeglugowych Morza Czerwonego, w okolicach Elphinstone, nie ma wraków, ale Elphinstone wciąż kryje inny głęboki sekret … Zapraszamy na ostatnią odsłonę słynnej egipskiej trasy BDE!

Przyjemnej lektury!

NURKI Magazyn Nr 4 – Okinawa

Tydzień: 27. Ilość stron: 57.
Już wkrótce!
W tym numerze m.in.:

Odkrywamy tajemnice mistycznego monumentu Yonaguni, który do dziś wprawia swoim istnieniem w zakłopotanie badaczy i dzieli środowisko naukowe za względu na genezę swojego powstania. 

Karol "Pencil" Ołówek przedstawia nurkowanie i wraki Djerby.  Pan Nurek opowie o ciężkiej, ale ciekawej profesji nurka zawodowego i zabiera nas tym razem do Torunia.

Wielu z nas utrwala swoje wspomnienia na zdjęciach lub filmach - zapraszamy do zapoznania się z testem nowej kamery podwodnej firmy Paralenz.

Od tego numeru rozpoczyna się prenumerata magazynu Nurki, polecam ją zarówno Wam i znajomym. Możemy tylko zdradzić, że dla naszych prenumeratorów przygotowaliśmy liczne konkursy i niespodzianki.

Przyjemnej lektury!