TEST. GARMIN Descent MK1

Rok temu Garmin, wprowadził na rynek swój pierwszy pierwszy komputer nurkowy Descent™ Mk1. Komputer nurkowy w formie zegarka z funkcją nawigacji powierzchniowej GPS, kolorowymi mapami TOPO i funkcjami dla wielu dyscyplin sportowych. To zawsze jest ekscytujące, gdy firma wprowadza na rynek pierwszą wersję zupełnie nowego produktu i nie było tutaj wyjątku, oczekiwania jak zwykle były bardzo wysokie.
Czy komputer wytrzymał pierwszy rok na rynku i w jaki sposób został odebrany przez środowisko nurkowe na całym świecie? Testowaliśmy Descent™ MK1 przez okrągły miesiąc i oto nasze doświadczenia.

Czytaj dalej w numerze 9 Magazynu Nurki.pl Kliknij tutaj!

Magazyn Nurki.pl - Morze informacji, głębia słów, magia zdjęć. Towarzysz płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywaj podwodne tajemnice, dowiedz się gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Artykuły o charakterze poradnikowym i  szerokim przekroju tematów. Magazyn przekazuje fachową wiedzę, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w świecie nurkowym. Radzi gdzie szukać nowych doświadczeń zarówno pod, jak i nad powierzchnią wody. Prezentuje najświeższe wiadomości, oraz relacjonuje wydarzenia z kraju i ze świata, opisuje najnowsze trendy, produkty, oraz sprzęt nurkowy. W każdym numerze magazynu znajdziesz teksty zarówno polskich jak i zagranicznych autorów, wideo i zdjęcia wykonane przez wybitnych podwodnych fotografów.
Rusz płetwami razem z nami, zapraszamy!

,