Profil. Andre JE Musgrove, Bahamy.

Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Rekiny Plaża Nurkowanie Prenumerata Pan Nurek Pencil's logbook Karol Pencil Ołówek
Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving  Polska
Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving
Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving
Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving
Magazyn Nurki.pl Prenumerata Promocja Nurkowanie Scuba Diving
Foto: Andre JE Musgrove

Jako trzyletni maluch sam nauczył się pływać. Opowiada: „Wyrosłem na brzegu oceanu, mój ojciec zawsze pływał na łódkach, łowił ryby i zabierał mnie ze sobą, kiedy wypływał w morze.” André pracował dla znanego na całym świecie centrum nurkowego w Nassau Stuart Cove’s jako instruktor PADI, podwodny fotograf i filmowiec, obecnie pracuje niezależnie.
Andre dodał: „Spróbowałem nurkować bezdechowo po raz pierwszy, gdy miałem 9 lat, było to podczas polowania podwodnego z kuszami, z moim tatą. Na Bahamach nurkowanie na bezdechu (freediving) stało się bardzo popularne, jest tam mnóstwo miejsc do odkrycia, na wielu wyspach.” Jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania na bezdechu jest Dean’s Blue Hole na Wyspie Long. Tutaj odbywało się sporo zawodów we freedivingu, podczas których ustanowiono rekordy świata, ostatni w 2015 r., Nowozelandczyk William Trubridge wykonał imponujące nurkowanie na głębokość 122 m.

Czytaj dalej, lub całe wydanie magazynu Nurki.pl nr 3 za darmo, kliknij tutaj

Magazyn Nurki.pl - Morze informacji, głębia słów, magia zdjęć. Towarzysz płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywaj podwodne tajemnice, dowiedz się gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Artykuły o charakterze poradnikowym i  szerokim przekroju tematów. Magazyn przekazuje fachową wiedzę, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w świecie nurkowym. Radzi gdzie szukać nowych doświadczeń zarówno pod, jak i nad powierzchnią wody. Prezentuje najświeższe wiadomości, oraz relacjonuje wydarzenia z kraju i ze świata, opisuje najnowsze trendy, produkty, oraz sprzęt nurkowy. W każdym numerze magazynu znajdziesz teksty zarówno polskich jak i zagranicznych autorów, wideo i zdjęcia wykonane przez wybitnych podwodnych fotografów.
Rusz płetwami razem z nami, zapraszamy!

Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Rekiny Plaża Nurkowanie Prenumerata Pan Nurek Pencil's logbook Karol Pencil Ołówek, Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving  Polska, Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving, Magazyn Nurki.pl numer 3 Bahamy Fotografia podwodna Nurkowanie Prenumerata André JE Musgrove Freediving