Co w Magazynie Nurki Nr 2?

Magazyn Nurki.pl numer 2 Komodo Plaża Nurkowanie Ocean Morze
Magazyn Nurki.pl numer 2 Karol Pencil Ołówek Pencil's Logbook Armenia Nurkowanie
Magazyn Nurki.pl numer 2 Egipt Morze Czerwone Trasa BDE Daedalus Rekin Shark Nurkowanie techniczne
Magazyn Nurki.pl numer 2 Bali Benthos Resort Gdynia Dive Nurkowanie Indonezja Nurki
Magazyn Nurki.pl numer 2 Komodo Nurkowanie Snorkeling łódź safari
Magazyn Nurki.pl Prenumerata Promocja Nurkowanie Scuba Diving
W drugim wydaniu magazynu m.in.:

Zapraszamy w podróż do Parku Narodowego Komodo, czyli tam, gdzie mieszają się wody Oceanu Spokojnego i Indyjskiego, gdzie królują manty, rekiny, oraz smok z Komodo. Pamiętajcie, że w starciu z symbolem Komodo - waranem nie macie szans! Dla entuzjastów makro fotografii wody morza Flores oferują niezliczone bogactwo malutkich stworzeń morskich.
W drugim odcinku, z serii artykułów o słynnej egipskiej trasie BDE i tajemnicach Morza Czerwonego towarzyszymy JK w eksploracji Rafy Abu Kizan (znanej również jako Daedalus). Jesper przy pomocy rebreathera eksploruje wrak statku Zealot, spoczywający na głębokości poniżej 75 m. Jest to jeden z niedawno odkrytych wraków Morza Czerwonego (listopad 2003). Nurkowanie do niego jest możliwe jedynie dla odpowiednio wyposażonych nurków technicznych, a badanie go trzeba okupić długą dekompresją.

Nurkowania w Armenii – oczywiście w jeziorach, nasz niezłomny podróżnik nurkowy Karol "Pencil" Ołówek zabiera nas w podróż po tym przyjaznym, egzotycznym kraju.   Czytaj o nurkowaniu w jeziorze Sewan, największym jeziorze Kaukazu, położonym na wysokości 1900 m n.p.m.

Łukasz Szubiński z C.N. Gdynia Dive zaprasza na Bali i nurkowanie z Benthos Bali Dive Resort - Bez wątpienia jest to miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych nurków.

Ponadto - Sprzęt, sprzęt i inne ciekawostki...

Czytaj całe wydanie magazynu Nurki.pl nr 2 za darmo, kliknij tutaj

Magazyn Nurki.pl - Morze informacji, głębia słów, magia zdjęć. Towarzysz płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywaj podwodne tajemnice, dowiedz się gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Artykuły o charakterze poradnikowym i  szerokim przekroju tematów. Magazyn przekazuje fachową wiedzę, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w świecie nurkowym. Radzi gdzie szukać nowych doświadczeń zarówno pod, jak i nad powierzchnią wody. Prezentuje najświeższe wiadomości, oraz relacjonuje wydarzenia z kraju i ze świata, opisuje najnowsze trendy, produkty, oraz sprzęt nurkowy. W każdym numerze magazynu znajdziesz teksty zarówno polskich jak i zagranicznych autorów, wideo i zdjęcia wykonane przez wybitnych podwodnych fotografów.
Rusz płetwami razem z nami, zapraszamy!

Magazyn Nurki.pl numer 2 Komodo Plaża Nurkowanie Ocean Morze, Magazyn Nurki.pl numer 2 Karol Pencil Ołówek Pencil's Logbook Armenia Nurkowanie, Magazyn Nurki.pl numer 2 Egipt Morze Czerwone Trasa BDE Daedalus Rekin Shark Nurkowanie techniczne, Magazyn Nurki.pl numer 2 Bali Benthos Resort Gdynia Dive Nurkowanie Indonezja Nurki