Zabieram Cię do wrót piekieł

Magazyn Nurki Numer 1 Plaża hamak lato nurkowanie nurki.pl
Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza
Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza Magazyn nurki.pl
Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza Magazyn nurki.pl
Magazyn Nurki.pl Prenumerata Promocja Nurkowanie Scuba Diving
Tekst Angelika Dłużak C.N. Banana Divers

Dokładnie takie zdanie usłyszałam w październiku, 3 lata temu, od mojej przyjaciółki z pracy i najlepszego partnera. Rok wcześniej zapisałyśmy się na kurs OWD, a następnie AOWD. Nie ukrywam, zaintrygowało mnie to stwierdzenie. Uznałam, że jestem gotowa skorzystać z tej propozycji bez zbędnych pytań. Po chwili zwyciężyła jednak „babska ciekawość” i postanowiłam zapytać, co dokładnie ma na myśli?
Chodziło o nurkowanie w najgłębszym jeziorze w Polsce!

Czytaj dalej tutaj

Magazyn Nurki.pl - Morze informacji, głębia słów, magia zdjęć. Towarzysz płetwonurkom w najdalszych zakątkach świata, odkrywaj podwodne tajemnice, dowiedz się gdzie szukać niezapomnianych wrażeń. Artykuły o charakterze poradnikowym i  szerokim przekroju tematów. Magazyn przekazuje fachową wiedzę, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w świecie nurkowym. Radzi gdzie szukać nowych doświadczeń zarówno pod, jak i nad powierzchnią wody. Prezentuje najświeższe wiadomości, oraz relacjonuje wydarzenia z kraju i ze świata, opisuje najnowsze trendy, produkty, oraz sprzęt nurkowy. W każdym numerze magazynu znajdziesz teksty zarówno polskich jak i zagranicznych autorów, wideo i zdjęcia wykonane przez wybitnych podwodnych fotografów.
Rusz płetwami razem z nami, zapraszamy!

Magazyn Nurki Numer 1 Plaża hamak lato nurkowanie nurki.pl, Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza, Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza Magazyn nurki.pl, Nurkowanie pod lodem ice diving Polska Jezioro Hańcza Magazyn nurki.pl